logo

Müşteri değil, partner.

Kazanmak için değil, kazanmanız için çalışırız.

Best Studio Award
from 2017

ExorSoft.

Misyonumuz

ExorSoft olarak yola çıktığımız günden beri en temel misyonumuz; küçük,orta veya büyük ölçekli farketmeksizin tüm dünyadaki işletmelerin dijital dönüşümüne katkı sağlamaktır. Bu süreçlerde işletmelerin adeta IT ekibi gibi davranarak dijital dünyada alacakları yola adeta ışık tutmak üzerine çalışırız. Bu bağlamda tüm müşterilerimiz aynı zamanda ticari partnerimizdir.

Awesome Images
Awesome Images
Awesome Images Awesome Images

100+

Tamamlanmış
Proje

4M

Satır Kod

100+

Mutlu
Müşteri

2

Kazanılan Ödül

6 aylık bir proje sürecimiz oldu ve bu süre boyunca ben bir kez doğrudan istediğimin ya da daha azının önüme konduğunu görmedim. Her daim ne istediysem üstüne koyup fazlasını, daha iyisini verdiler. Gerçekten bu süreçte ücret karşılığı destek aldığım bir firma gibi değil sanki projenin ortağıymış gibi yaklaştılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve inanıyorum ki daha çok iş yapacağız.

Logue

Terapi Yazılımı

Kendileriyle birkaç projedir birlikte çalışıyoruz. Bu uzun süreli birlikteliğin bana kattığı ve benim sevdiğim bilinç şu oldu: Artık aklıma bir fikir geldiği zaman böyle bir şey yapılabilir mi diye teyit alma gereği bile duymuyorum. Ne istersem isteyeyim bir şekilde her zaman istediğimi alıyorum. Gerçekten de biz hayal ediyoruz, onlar yapıyor.

VillaRunner

Tatil Firması

Bizimle Çalış

Projeniz hakkında konuşmakta mutluluk duyarız