logo

Yazılım
Hizmetleri

Verdiğimiz her karar sizin kaderinizi belirleyecek olan şu soruyu yanıtlamalı: Bu, partnerimizin için gerçekten en iyisi mi?

Farklı olmayı seviyoruz, biliyoruz ki başarmak için herkesin yapamadığını yapmalıyız.

  • + Web Yazılım Geliştirme
  • + Mobil Yazılım Geliştirme
  • + Masaüstü Yazılım Geliştirme
  • + IoT Yazılım Geliştirme
  • + Yapay Zeka Geliştirme
  • + Siber Güvenlik
Awesome Image
Awesome Image
Analiz ve Teknoloji Seçimi

İlk aşama olarak projenizin gerekliliklerini, muhtemel büyüme öngörüsünü ve ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Buna bağlı olarakta gerekli yazılım dili ve teknoloji seçimlerini sağlıyoruz.

Planlama

Projenizin başlangıcından bitişine yapılacak tüm işlemleri ve geliştirmeleri planlayarak ufak parçalara bölüyoruz. Bu parçaları ayrı ayrı birleştirerek büyük resmi oluşturuyoruz.

Tasarım

Yapılan tüm analiz ve planlar doğrultusunda tasarım süreçlerine başlıyoruz. Bu andan itibaren tüm tasarımları günlük, haftalık ve aylık raporlar halinde sizinle paylaşıyor olacağız.

Geliştirme

Tüm tasarım, analiz ve plan süreçlerini yazılım geliştirme ile birleştirerek projenizin ilk işlevsel halini gün yüzüne çıkarıyoruz. Ufak tester ve kullanıcı kitleleri ile BETA sürüme alınabilecek haldeki projemiz ortaya çıkıyor.

En kötü plan dahi plansızlıktan iyidir.


Teknoloji trendlerini takip ederek yenilikçi çözümler sunar ve müşterilerimizin işletmelerini güncel tutmalarına destek oluruz.

Sık Sorulan Sorular

Web Yazılım & Uygulama fiyatları belirlenirken birçok parametre etkili olur. Bunlardan başlıca fiyata etki eden faktörler şu şekildedir; Uygulamanın kaç sayfadan oluşacağı, kullanılacak teknolojiler, kullanılacak altyapı, istenen özelliklerin karmaşıklığı vb.

Web Yazılım dilleri başlıca PHP, ASP, HTML, CSS, Javacript olarak değerlendirilebilir. Bunlar dışında da birçok dil ve platform mevcuttur. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız Yardım Merkezimizden çok daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Web yazılımlarda güvenlik çok önemli ve hassas bir konudur. İşin uzmanları tarafından gerekli testler sürekli sağlanmalı, tüm güncellemelerde ve farklı zaman dilimlerinde bu testler devam etmelidir. Kolay erişilebilirlik güvensiz web yazılımlarda çok büyük zarar ve zaafiyetlere sebep olmaktadır. Softinyo olarak tüm çalıştığımız Web Yazılım projelerinde ilk testleri proje dahilinde sağlıyoruz ve müşterilerimize devamlı olarak penatrasyon testi hizmeti almaları konusunda tavsiyede bulunuyoruz..

İhtiyaç Analizi, Tasarım, Geliştirme, Test ve Kalite Kontrolü, Dağıtım ve Yayınlama, Bakım ve Güncelleme.

Evet, IKARUS olarak uygulamaların farklı cihazlarda çalışmasını sağlama konusunda hizmetler sunabiliriz. Mobil uygulama geliştirme sürecinde, uygulamanın birden fazla platformda uyumlu ve işlevsel olmasını hedefleriz.

Bizimle çalışın

Hayallerinizi kodluyoruz.