logo

Tasarım Hizmetleri

Verdiğimiz her karar sizin kaderinizi belirleyecek olan şu soruyu yanıtlamalı: Bu, partnerimizin için gerçekten en iyisi mi?

Farklı olmayı seviyoruz, biliyoruz ki başarmak için herkesin yapamadığını yapmalıyız.

  • + Web Tasarım Hizmetleri
  • + Grafik Tasarım Hizmetleri
  • + UI / UX Tasarım Hizmetleri
  • + Marka Kimliği Hizmetleri
Awesome Image
Awesome Image
Analiz

Bir tasarımın performansını, etkinliğini ve işlevselliğini değerlendirmek için yapılan bir süreçtir. Bu analiz, tasarım sürecinin farklı aşamalarında kullanılabilir ve bir tasarımın gücü, zayıflıkları, potansiyel riskleri ve iyileştirme alanlarını belirlemek için kullanılır.

Planlama

Bir tasarım projesinin aşamalarını, hedeflerini, kaynaklarını ve zaman çizelgesini belirlemek için yapılan bir süreçtir. Tasarım planlaması, tasarım sürecini daha organize, verimli ve yönetilebilir hale getirmeyi amaçlar.

Tasarım

Bir yazılım projesinin nasıl yapılacağının planlandığı aşamadır. Bu aşama, yazılımın genel yapısını, bileşenlerini, arayüzlerini ve ilişkilerini belirlemeyi içerir. Yazılım tasarımı, yazılımın işlevsel gereksinimlere uygun, sürdürülebilir, ölçeklenebilir ve etkin bir şekilde çalışmasını sağlamayı hedefler.

Geliştirme

Bir ürünün veya sistemin tasarımının oluşturulması ve iyileştirilmesi sürecini kapsar. Bu aşama, ürünün veya sistemin özelliklerinin belirlenmesi, tasarımın oluşturulması, prototiplerin geliştirilmesi ve test edilmesi gibi adımları içerir.

Softinyo, tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, grafik tasarım, UI/UX tasarım ve sosyal medya tasarım hizmeti sunmaktadır.


İyi tasarım iyi bir yatırımdır!

Kurumsal kimlik çalışmalarında en fazla dikkat edilmesi gereken şey markanızın karakter çalışmanızı tamamladıktan sonra kurumsal kimlik çalışmasına başlamanızdır.

Sık Sorulan Sorular

IKARUS, tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, grafik tasarım, UI/UX tasarım ve sosyal medya tasarım hizmeti sunmaktadır.

Gereksinimleri belirleme, Araştırma ve analiz, Konsept geliştirme, Tasarımın detaylandırılması, Prototip üretimi, Test ve değerlendirme, Üretim ve uygulama, Takip ve destek.

Yaratıcı ve estetik çözümler, Kullanıcı deneyimi odaklı tasarımlar, İnovasyon ve farklılaşma, Teknik uzmanlık ve profesyonellik, Maliyet ve zaman tasarrufu, Stratejik danışmanlık.

Evet, tasarım projeleri genellikle tek seferlik değil, sürekli bir ihtiyaç olabilir ve müşterilerin marka ve ürünlerini sürekli olarak güncellemeleri gerekebilir. Uzun vadeli işbirliği, bizim için önemli bir değer kaynağıdır çünkü biz, müşterilerin markalarını daha iyi anlar, tasarım ihtiyaçlarını daha iyi karşılar ve müşteri memnuniyetini artırırız.

Kullanıcı Araştırması, Rekabet Analizi, Pazar Araştırması, Görsel Araştırma, Teknik Araştırma.

Bizimle çalışın

Hayallerinizi kodluyoruz.